Проводяться роботи із заміни старих водомереж
Дата: 17.05.2022 13:45
Кількість переглядів: 186
В селі Черче тривалий час мешканці потерпали від постійних перебоїв у водозабезпеченні. Старі вуличні водомережі на одній з ділянок(на вулиці Шевченка) уже давно вийшли з ладу і потребували заміни. Складність ситуації ще й полягала в тому, що кам»янистий рельєф утруднює проведення робіт. Та вчора технікою КП «Комунсервіс» розпочато прокладання траншеї (150 метрів із 600) під нові труби. Жителі вулиці також долучилися до відновлення водопостачання. Фінансування робіт проводиться селищною радою, організаційно їх забезпечує староста Анатолій Марцінишин.