Чемеровецька селищна територіальна громада

Надійний тил – сильний фронт

Дата: 18.05.2022 13:15

Фото без опису   Волонтерська, як і будь-яка благодійна діяльність, має двобічний ефект:  тим, що на фронті – це додає снаги у боротьбі з ворогом, а ті, що працюють в тилу, ще більше згуртовуються, задля участі у наближенні перемоги. Саме такі відчуття опановують кугаєвчан, які бачать фото воїнів ( знайомих і незнайомих) з їхніми гостинцями. Це додає продовольчому фронту ще більшої ініціативи. У наших селах далі активно збираються кошти на  приготування тушонок та м'ясних консервів. А за останніми даними - 160 банок   уже виготовлено у Жерді та 182 – у Ямпільчику. Не втрачають темпи поповнення продовольчого запасу у Кугаївцях. Усе буде   відправлено   бійцям на передову. «Щирою постійною молитвою, вірою в перемогу над російським агресором просимо в Бога здоров'я, сили та  віри для славних захисників України.  В єдності та допомозі - наша сила і ПЕРЕМОГА!» - у думках та на устах наших волонтерів.