Євро-круїз до Дня Європи

Дата: 20.05.2022 16:23

Фото без описуЗ 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи. Для юних користувачів , які виявили бажання дізнатися більше про Євросоюз та країни, що до нього входять, Чемеровецькою центральною бібліотекою для дітей, напередодні проведено євро-круїз «Європа: місця сили та єднання», під час якого ми  відкривали красу та велич Європи. Читачі бібліотеки мали змогу не тільки побачити в мініатюрі те, що вони зможуть побачити, побувавши в тій чи іншій країні, але й отримати детальнішу інформацію про неї. А ще  крок за кроком  в інтерактивній формі пізнавали кожну з європеейських країн.  Молодь активно розгадувала завдання асоціативної вікторини про країни Європи і слухала інформацію про авторів з країн Євросоюзу, книги яких можна знайти на поличках Чемеровецької центральної бібліотеки для дітей.