Алея лілій заради Перемоги

Дата: 23.05.2022 16:54

Фото без описуАкцію « 100 лілій в 100 громад заради Перемоги»  ініціювала газета «Сільський вісник» у партнерстві з Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України за підтримки CIB Holland B. V.

Чому лілія? Лілія -  квітка миру, квітка Перемоги, вже кілька тисячоліть для людства слугує символом  незламності, свободи, надії.

Сьогодні в селищному парку    працівниками селищної ради спільно з тимчасово  переміщеними, які  проживають у Будинку молитви  в Чемерівцях та  закладі дошкільної освіти (ясла-садок)  №2 «Червона калина»   висаджено алею лілій.

Ми відбудуємо Україну, підтримаємо один одного, і лілія , як символ миру та перемоги  об’єднає нас і укріпить у спільній боротьбі.