Чемеровецька селищна територіальна громада

Зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2022 15:29

Фото без описуДорогі учні та випускники, шановні вчителі та батьки!!! Вітаю вас із закінченням 2021-2022 навчального року- такого непростого та тривожного!!!  Війна, яка розпочалася 24 лютого, внесла корективи у Ваші плани та мрії, перенесла навчання у формат онлайн - спілкування, додала викликів у повсякденне життя!!!  Однією командою ви справилися із усіма випробуваннями: школярі успішно закінчили навчання, вчителі забезпечили  високий рівень освітніх послуг, батьки працювали і допомагали як дітям, так і вчительським колективам. А усі разом Ви працювали волонтерами, забезпечуючи підтримку нашим воїнам на фронті, допомагаючи внутрішньо переміщеним особам, яких повномасштабне вторгнення країни- агресора вигнало з власних домівок. Тож бажаю Вам  усім залишатися живими та здоровими, школярам - спокійних та мирних канікул,  випускникам  - успішно скласти мультипредметний тест, вступити в омріяні  навчальні заклади та самореалізуватися у житті!  А Вам, батьки та вчителі -терпіння, мудрості, оптимізму, віри  у те, що все буде Україна! Слава Україні!