Чемеровецька селищна територіальна громада

З гуманітарним вантажем до земляків-воїнів

Дата: 01.06.2022 16:44

Фото без описуСьогодні доставлено черговий вантаж з провізією  у військові частини для наших воїнів – земляків.  До збору продовольства активно долучилися мешканці Бережанського та Залучанського старостатів, а також Благодійний фонд «Карітас Чемерівці». Військовослужбовці радо зустріли волонтерів, що  доставили гуманітарний вантаж. У спілкуванні передали слова вдячності за підтримку. Для наших захисників це не просто продовольство та речі першої необхідності – це відчуття потужної підтримки земляків у  виконанні ними священого обов»язку захищати Батьківщину! Ми з вами, воїни! Нехай береже вас Всевишній на шляху до нашої Перемоги! Слава Збройним Силам України!