Ремонтні роботи на сільських водомережах у Білій

Дата: 02.06.2022 09:26

Фото без опису Звісно, що сільські водомережі, які  вводилися в експлуатацію не одне десятиліття тому,  сьогодні часто потерпають від поривів. Це й було причиною перебоїв з водопостачанням для мешканців села Біла, де сільський водогін 60-х років минулого століття вже фізично зношений. Щоб уникнути таких проблем надалі, вже кілька днів поспіль комунальна техніка і  майстри працювали з виявлення пошкоджень у старих азбестових трубах  та ліквідації наслідків неполадок шляхом прокладання на цих ділянках нових пластикових.  Такі ремонтні роботи проведено вже на більшій території села, наразі залишилися вулиці Загородня та Лісова, де проблемні ділянки виявлено та проводитимуться роботи по їх ліквідації. Якісне і безперебійне водозабезпечення було і залишається  важливим завданням.