Вийшли чудові патріотичні картини

Дата: 08.06.2022 14:14

Фото без описуЧемеровецький Цетр культури, дозвілля і мистецтва  продовжує серію майстер-класів для дітей-переселенців. Так, учора, в Парку відпочинку відбувся пленерний етюд під керівництвом художника Інни Мельниченко. Кожен учасник заходу мав можливість виплеснути свої емоції на аркуші паперу і за допомогою гуашевих фарб намалювати літній пейзаж. Діти з креативом підходили до створення малюнку, використовуючи листя каштану, ватні диски, трубочки та губки. Вони набули впевненості в собі, подолали «страх чистого аркуша паперу» і почали  відчувати себе маленькими художниками. Активно долучалися до пленеру також і батьки маленьких гостей.

Все було дуже атмосферно,  всі отримали неймовірно позитивні емоції від спілкування з учасниками майстер-класу. В кінцевому результаті у кожної дитини вийшли чудові патріотичні  картини.  Всі учасники отримали солодкі подарунки за старанність.

Нам  приємно бачити посмішки дітей та батьків, тому ми і надалі будемо проводити подібні заходи для всіх охочих.