Випускники в гостях у військових

Дата: 10.06.2022 15:14

Фото без опису2022 рік для одинадцятикласників НВК №1 мав стати  особливо хвилюючим та щасливим. І випускники, і батьки, і вчителі традиційно мріяли та планували. Та 24 лютого для кожного українця і дорослого, і юного  змінило пріоритети і цінності.   В той час, коли військові взяли на себе відповідальність боронити країну від ворога уся Чемеровецька громада   організувалася на підтримку наших Збройних Сил. А усі гуманітарні вантажі для військових супроводжувалися листівками-оберегами від дітей. Сьогодні непотрібно додаткових уроків з виховання патріотизму - наші діти беруть ці приклади з життя. Саме такою стала зустріч випускників Чемеровецького НВК №1 з військовослужбовцями однієї з військових частин, з якою у керівництва Чемеровецької громади, вже склалися давні дружні стосунки.   Військові раділи зустрічі з чемерівчанами, подарункам  та вітанням від селищного голови Олександра Собаня, представниці батьківського комітету школи Оксани Чорної, юнаків та юначок, що цьогоріч ступають у самостійне життя. А в знак подяки подарували гостям справжній концерт військового оркестру. Незабутні та хвилюючі враження від цієї зустрічі збережуться для усіх – і юних, і дорослих – назавжди!

Нехай збудуться мрії наших випускників!     Дякуємо нашим захисникам за сонячний день сьогодні!   Нехай мирне небо запанує над Україною назавжди!