Українська книга надихає

Дата: 14.06.2022 16:23

Фото без описуЛіто лише почалося, а вже страшно втрачати хоча б мить. Тому пропонуємо ловити попутну хвилю! Читаймо книжки, які накочують свіжими хвилями й огортають солоним вітром, й надихаймося на незабутні літні місяці. Та  найголовніше обираємо книги українською, адже вони - як і українська літературна традиція – явище хоч і молоде, однак, цілком сформоване і самобутнє. Причин тому чимало, та головна з них – непроста українська історія. В ідеалі розкрити для себе хід усіх  важливих для українців процесів державотворення, пізнати світ, розкрити себе як особистість, цікаво провести літній час усім охочим допоможуть нові сучасні книги від УІК, та інші не менш цікаві книги  обрані юними користувачами в ході  PR-акції «Спійманий за читанням кльової книги».