Для захисту наших захисників

Дата: 21.06.2022 16:18

Фото без описуЯк плести маскувальну сітку – донедавна ( у мирний час) таке заняття було нам невідоме. Тепер про потребу в ній армії та специфіку виробництва знають  у кожному населеному пункті. Бо мають вони під час ведення активних позиційних бойових дій великий попит у військових. Тому активно виготовляється маскувальне покриття для озброєння, техніки,  інженерних споруд сьогодні у кожному селі. За основу беруться рибацькі сітки. На них дівчата закріплюють фрагменти тканини, які вирізають з непотрібного одягу, що приносять з дому.  Наразі організовано їх масове виробництво. Долучаються і дорослі , і малі, і місцеві, і переселенці. А у цехах панує патріотична атмосфера. Бо кожен відчуває, що робить життєво важливу справу. Нехай оберігають вони життя наших захисників!  Долучаймося усі! Наближаємо Перемогу разом!

На фото сітки плетуть жителі Зарічанського старостату. Сітки  надали

В. Михаліна, О.БІньковська, І. Гуменюк та А. Олійник.