Вшанували пам’ять жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2022 13:22

Фото без опису22 червня  1941 року розпочалася нова фаза Другої світової війни, яка захопила територію сучасної України. Згідно зі статистичними даними в ній загинуло близько 20% українців.   На жаль,   війна знову прийшла в Україну. Російські загарбники спалюють цілі міста та села, вбивають військових та цивільних.  Сьогодні у 119-й день війни Росії проти України.   Ми згадуємо та вшановуємо тих, хто ціною своєї крові відстоював Перемогу у Другій світовій.  У Парку слави в  Чемерівцях селищний голова Олександр Собань,  представники ветеранської організації та  працівники селищної ради  поклали квіти до підніжжя меморіалу та  вшанували пам’ять   загиблих земляків у Другій світовій війні.

Ми усі віримо, що зовсім скоро на нас чекає ще одна Перемога , яка буде дуже важливою для всього українського народу!