Заходи водозабезпечення в селі Чорна

Дата: 01.07.2022 13:34

Фото без опису Днями стався порив на вітці сільського водогону по вулиці Зарічна. Залучивши техніку та матеріали, придбані КП «Комунсервіс», майстри-комунальники ліквідували порив та відновили водозабезпечення до 30 помешкань. Мешканці допомагали у проведенні ремонтних робіт.

Принагідно відмітити, що мережа постачання питною водою для  жителів Чорної поступово розширюється. Сьогодні ж у селі проводяться заходи з підключення до діючого   водогону ще 15 домоволодінь по вулиці Перуна. Майстри здійснили налагоджувальні роботи. Наразі проводиться перевірка системи водопостачання.

Забезпечення якісною питною водою дуже актуальне та важливе завдання для місцевої влади. А ефективне та раціональне її використання – обов’язок споживачів.