Шановні працівники Національної поліції!

Дата: 04.07.2022 13:15

Фото без описуЩиро вітаю Вас з професійним святом!

7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку.

Це справжня поліція європейського типу, сервісна служба для людей. І найвищою оцінкою діяльності поліцейського стала довіра і повага людей. Бо український поліцейський - це професійний помічник, готовий прийти на допомогу кожному громадянину у складній ситуації.

Сьогодні, у особливо складні часи, коли в країні триває повномасштабна війна, ви   в режимі 24/7 забезпечуєте безпеку та порядок  у населених пунктах громади.

Від імені   мешканців громади щиро дякую всім працівникам поліції за гідну та високопрофесійну   роботу.

Зичу усім Вам та Вашим родинам міцного здоров’я. Нехай Бог оберігає кожного захисника-поліцейського. Миру всім нам після перемоги над   ворогом!

Слава Україні!