Чемеровецька селищна територіальна громада

Стартували «Літні канікули з Богом»

Дата: 04.07.2022 14:41

За сприяння Української Греко-Католицької церки, благодійного фонду «Карітас» та за ініціативи отця Василя Демчишина   вчора стартував уже традиційний на Чемеровеччині дитячий табір «Літні канікули з Богом». Цьогоріч у ньому відпочиватимуть 60 дітей молодшого та середнього шкільного віку як з території   громади, так  і з числа внутрішньо переміщених осіб.  Дозвілля дітей організовуватимуть   волонтери-семінаристи та вчителька, переселенка з Маріуполя, що  наразі мешкає у нашій громаді. Табір працюватиме  впродовж двох тижнів. Під час перебування для дітей проводитимуться різні   ігри, квести та заняття з християнської етики. Сьогодні до вихованців літнього табору з подарунками завітали депутатка Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко та представники місцевої влади.

Гарного та змістовного вам відпочинку, дорогі діти!