Нарада з актуальних питань

Дата: 11.07.2022 17:08

Фото без описуСьогодні на чергову нараду зі старостами для обговорення винесено ряд проблемних питань. Запрошені на нараду заступник директора Хмельницької дирекції «Укрпошта» Костянтин Чевелюк та територіальний менеджер пересувних відділень Наталія Погаревич окреслили шляхи втілення в життя реформи системи поштового обслуговування на території Чемеровецької громади. Олександр Лупійчук, старший майстер Чемеровецької дільниці АТ «Хмельницькгаз», розповів про перехід на обслуговування побутових споживачів. газопостачальною кампанією «Нафтогаз України». Питання щодо   утримання системи водозабезпечення у населених пунктах громади згідно санітарних норм перед старостами підняв головний спеціаліст відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Чемеровецького управління Головного управління продслужби Валерій Боднар. Старости мали можливість задати питання з  досвіду роботи на місцях. В ході конструктивного діалогу вибудовано алгоритми співпраці за цими напрямками діяльності.