Активна діяльність World Central Kitchen на Чемеровеччині

Дата: 25.07.2022 14:30

Фото без описуДо Чемеровецької громади  прибула чергова гуманітарна допомога. Цього разу підтримку надала Міжнародна  організація   World Central Kitchen,  яка забезпечує продуктами харчування людей, що вимушено опинилися в кризовій ситуації. З початку російської агресії ця гуианітарна організація активно працює на території України.  Представники гуманітарного штабу World Central Kitchen передали  для   внутрішньо переміщених з тимчасово окупованих територій та зони активних бойових дій, що оселилися на території  нашої громади,  410 продуктових пакетів, кожен з яких розрахований на сім»ю з чотирьох осіб. У наборі  - продукти харчування першої необхідності  для приготування ( крупи та макаронні вироби, цукор, олія тощо), а також консерви, чай, кава та фрукти. Для зручності одержання пакети були передані на старостати та вручені переселенцям безпосередньо за місцем проживання.

Керівництво селищної ради дякує представництву  Міжнародної гуманітарної організації  World Central Kitchen в Україні за сприяння та підтримку у забезпеченні найнеобхіднішим вимушено переміщеним особам. Наша спільна допомога дуже важлива для тих, хто постраждав від війни!