Оперативна zoom-нарада

Дата: 26.07.2022 15:39

Фото без описуЗ метою ефективного функціонування системи надання  допомоги, яка координується Чемеровецьким гуманітарним хабом, сьогодні селищним головою Олександром Собанем на zoom-платформі проведено оперативну нараду зі старостами населених пунктів громади. Обговорено питання формування списків на гуманітарну допомогу  різним категоріям вимушено переміщених осіб, що проживають на території громади, та місцевим сім"ям, що опинилися в особливо складних життєвих обставинах,  від благодійних фондів, які останнім часом досить пожвавили свою діяльність на Чемеровеччині. Також щодо адресного одержання тактичного спорядження для військовослужбовців, мобілізованих до лав ЗСУ, придбаного за   кошти одноденного заробітку, акумульовані працівниками селищної ради. Розглянуто також усі нагальні питання господарського характеру на території кожного старостинського округу та ряд організаційних питань.