Чемеровецька селищна територіальна громада

Реконструкція проводитиметься за європейські кошти

Дата: 28.07.2022 15:12

Днями у Чемерівцях  з робочим візитом побували представники виконавчої влади найвищого та обласного рівня, які відвідали окремі об»єкти соціально-освітньої інфраструктури: як ті, що були введені в експлуатацію після реконструкції та модернізації, так і ті, які наразі потребують капітального ремонту. Вразив гостей успішно реалізований проєкт оновлення і будівлі, і території довкола ДНЗ «Дзвіночок». А побувавши у Чемеровецькому ліцеї № 2, візитери прийняли рішення рекомендувати  цей заклад до включення в перелік об»єктів, де сьогодні, у складний для фінансування за рахунок держави час, ремонтні роботи будуть проводитися за рахунок донорських коштів Євросоюзу. Слід зазначити, що Чемеровецький ліцей № 2 став одним з трьох об»єктів на Хмельниччині, які фінансуватимуться міжнародними фондами, які підтримують перспективний розвиток України.