Зустріч з представниками ООН у справах біженців

Дата: 05.09.2022 18:23

Фото без описуДо проблем вимушено переміщених осіб, які постражлали внаслідок російського повномастабного вторгнення на територію України, наразі прикута увага не лише влади всіх рівнів та громадських організацій, що функціонують в державі. Широкоформатну допомогу цій категорії громадян надають численні міжнародні організації та благодійні фонди. Сьогодні у Чемеровецькій громаді побували з робочим візитом члени регіонального представництва ООН у справах біженців. В кабінеті голови відбулась зустріч, в ході якої Зеру Мару, офіцер програми, та Ношаба Ясмін, офіцер з захисту населення, поцікавились проблемами внутрішньо переміщених осіб, що проживають на Чемеровеччині. Обговорено шляхи співпраці щодо надання   допомоги переселенцям надалі.