Соціально відповідальний бізнес - запорука розвитку громади

Дата: 06.09.2022 11:39

Фото без описуРоль бізнесу та підприємництва у сучасному суспільстві загалом та у нашій громаді зокрема не обмежується лише створенням робочих місць, матеріальних цінностей і примноженням прибутку. При досягненні у своєму розвитку певного рівня бізнес ставить перед собою нові завдання та стає більш соціально активним у житті держави, регіону, міста чи селища.  Одним з таких  на території Чемеровецької громади є приватне підприємство «РЕМБУД», яке започаткувало свою діяльність ще у 2001 році.  І з тих пір компанія постійна покращує сервіс, розширює асортимент товару і спектр послуг, щоб максимально задовольнити потреби споживача. Кожен мешканець громади має можливість знайти все для будівництва та ремонту в одному місці, почерпнути нові ідеї для  облаштування будинку та території довкола. А з початком повномасштабного вторгнення рф в Україну керівництво підприємства  бере активну  участь у волонтерському русі на Чемеровеччині, допомогає у створенні сприятливих умов проживання внутрішньо переміщеним особам, сприяє у забезпеченні технікою, тактичним обладнанням Збройні Сили України, надає допомогу військовим частинам. Днями селищний голова Олександр Собань побував на підприємстві та подякував  його керівнику Богдану Соломчаку за вагомий внесок у соціально-еономічний розвиток громади, активну громадську позицію, волонтерську діяльність та вручив Грамоту Кам’янець-Подільської військової адміністрації з нагоди Дня підприємця України.