Як функціонує безпечне освітнє середовище

Дата: 06.09.2022 15:12

Фото без опису Цьогоріч перший дзвоник,  що пролунав  1 вересня у школах  громади через спровоковану  рф повномасштабну війну був не таким, як у попередні роки. Далеко не в усіх закладах та не усі школярі мають змогу повернутися за парти та розпочати навчання офлайн. Перший урок для усіх учнів був наповнений патріотичною тематикою. А в тих закладах, де є можливість  під час повітряної тривоги проводити заняття в укриттях, в перші дні нового навчального року відбулися уроки безпеки за участю працівників ДСНС, кожен з яких разом з керівництвом установи відповідальний за безпечну організацію навчально-виховного процесу. Прикро визнавати, але факт: впродовж останніх днів через сигнали повітряної тривоги засвоєні на уроках безпеки навички   і вчителям, і учням довелося перевіряти на практиці.  Бережемо життя та здоров’я наших дітей! Дбаємо про наше майбутнє! Освічена нація – непереможна нація!