Достойна відзнака за волонтерську діяльність

Дата: 09.09.2022 14:03

Фото без описуВолонтерський рух на Чемеровеччині охопив усю територію громади, активними його учасниками стали усі мешканці усіх наших населених пунктів. Кожен долучається чим може, задля того, щоб допомогти у наближенні нашої Перемоги. І ця спільна справа дає вагомі результати. За підтримку і допомогу постійно надходять слова вдячності з передової, від тих військових частин, для яких вона необхідна і дуже вагома. А особлива заслуга у цій загальній справі тих, хто взяв на себе ініціативу та відповідальність очолити волонтерський рух. За патріотизм, активну громадську позицію, відданість, мужність,  відвагу в умовах війни та особистий внесок у наближення Перемоги України над агресором Подякою  Хмельницької обласної ради та нагрудним знаком «День Незалежності-2022» нагороджено депутата  VIII скликання Чемеровецької селищної ради, одного з організаторів волонтерської групи «Перемога» Олександра Чорного. Сьогодні в ході пленарного засідання селищний голова Олександр Собань вручив відзнаку та побажав Олександру Павловичу нових досягнень та успіхів в усіх сферах діяльності.