Заходи окультурення сільських просторів у Зарічанці

Дата: 15.09.2022 10:21

Фото без описуПопередніми днями у селі Зарічанка активно проводилися заходи благоустрою та окультурення території. За ініціативи старости села Надії Яблонської та за підтримки місцевих мешканців облаштовувалися європарканом локації перед сільським Будинком культури. Приємно спостерігати, як центр села - після створення раніше квіткових зон та  проведених  заходів господарського характеру тепер - набуває привабливого та сучасного вигляду. А разом з тим розпочато роботи з укладання відмостки навколо адмінбудівлі старостату. Бруківка для встановлення закуплена ще раніше в рахунок угоди про соціальне партнерство з місцевим агроформуванням «КОНТИНЕНТАЛ ФАРМЕРЗ ГРУП». Принагідно зазначити, що до проведення робіт долучаються не лише місцеві мешканці, але й переселенці, які сьогодні проживають у Зарічанці.