Пам'ять про Героя житиме вічно!

Дата: 20.09.2022 16:20

Фото без описуЗ болем і сумом Чемеровецька громада сприйняла скорботну звістку про загибель у ненависній війні з російським окупаційним режимом нашого земляка, чемерівчанина,  Джигуна Павла Михайловича, 1999 року народження. Надто короткий життєвий шлях пройшов Павло… Навчався у Чемеровецькому ліцеї №1. Закінчив Кам’янець-Подільський фаховий коледж харчової промисловості НУХТ. Зовсім юним, у 2017 році, пішов на службу за контрактом та став на захист східних кордонів  нашої держави.   Воював у складі десантно-штурмової бригади, що визволяла Харківщину. 17 вересня   загинув у визвольних і переможних боях за  Ізюм. Перестало битися серце молодого бійця, патріота, захисника…  У пам’яті всіх Павло назавжди залишиться товариським, світлим, щирим юнаком. Для України та нашої Чемеровеччини він став Героєм!

Схиляємо голови у глибокій скорботі…

Висловлюємо щирі співчуття рідним, сумуємо разом з ними...

Вічна пам'ять та слава нашому воїну-захиснику, нашому Герою!