Шановні освітяни - працівники та ветерани освітянської ниви, керівники навчальних закладів!

Дата: 02.10.2022 09:04

Фото без описуВітаю Вас із професійним святом та щиро дякую за натхненну подвижницьку працю в умовах війни. Для кожного з нас вихователь, учитель– це перший помічник у пізнанні світу, це порадник та друг, це та людина, якій ми зобов’язані своїми успіхами в житті. Сьогодні Ваша праця по-особливому цінна і важлива. Кожного дня Ви виконуєте велику місію – виховуєте юних українців та тримаєте освітянський фронт у мирі і злагоді. Саме Ваш внесок у розвиток України, формування нового покоління її громадян є неоціненним скарбом, тому що, передаючи кожній дитині безцінні знання для високої освіченості, ви стимулюєте учнів до прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Бажаю Вам мирного неба, терпіння, спокою та міцного здоров’я. Висловлюю кожному з Вас щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання!

З повагою

селищний голова                                                    Олександр СОБАНЬ