І переселенці, і селищна рада вдячні благодійникам за підтримку!

Дата: 11.10.2022 15:48

Фото без описуУчора з робочим візитом Чемеровеччину відвідав голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич. Спільно з першим заступником Чемеровецького селищного голови Юрієм Войтовим Михайло Євстафійович побував у селі Кочубіїв, де селищною радою   відкрито гуртожиток для   вимушено переміщених осіб. Наразі комфортні умови для їх проживання поступово створюються і переселенці уже почали заселятися у будівлю.  Голова райради ознайомився зі станом справ, передав мешканцям закладу набори з продуктами та речами першої необхідності. А дізнавшись, що є нагальна потреба у ліжках та матрацах ( а при збільшенні чисельності  поселенців їх бракуватиме ще більше), пообіцяв посприяти у   вирішенні цього питання. І уже сьогодні  30 нових ліжок та 21 матрац було доставлено у Кочубіївський гуртожиток. Дуже важливо, що у такі складні часи  поруч є люди, які глибоко переймаються та максимально долучаються до вирішення  проблемних питань   тих,  хто із-за російської агресії потрапив у особливо складні життєві обставини.  Тому ми щиро дякуємо за підтримку Михайлу Сімашкевичу та його партнерам – румунським донаторам Herbert Paulischin, Rakos Zsolt та Ana Radulescu за їх благодійні справи.

Також учора Михайло Сімашкевич відвідав в селі Шидлівці колишню школу, яка також  функціонуватиме, як гуртожиток для вимушено переміщених та вивчив проблемні питання у його облаштуванні.

Працюємо разом та віримо в ЗСУ! Нас не здолати!