Відбулася нарада освітян

Дата: 12.10.2022 17:05

Фото без описуНараду керівників закладів загальної середньої освіти проведено сьогодні за участі голови громади Олександра Собаня та працівників відділу освіти, молоді та спорту.Обговорено питання організації освітнього процесу в умовах загострення ситуації в країні, проаналізовано подання звітної інформації, стан оновлення інформації на сайтах шкіл, підготовку до переходу на електронний документообіг (ведення електронних журналів,щоденників,іншої шкільної документації). Також звернено увагу керівників на організацію, проведення та участь школярів та педагогів у всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів, інтелектуальних  конкурсах, турнірах, Малій академії наук. Узгоджено особливості атестації, сертифікації педагогічних працівників у 2022, 2023 роках. Рекомендовано керівникам терміни організації осінніх та зимових канікул. Доведено до відома особливості організації харчування школярів у 2022-2023 році, початок і проходження опалювального сезону, дотримання протиепідемічних заходів в закладах освіти у зв'язку із загостренням ситуації в регіоні щодо захворювання на  СОVID.