Від Чемеровецької громади – захисникам України!

Дата: 13.10.2022 16:33

Фото без описуЩодня ми пильно та з хвилюванням слідкуємо за новинами з фронту . Радіємо успішному просуванню наших Збройних Сил і розуміємо, що кожен клаптик відвойованої  у ворога нашої землі - це заслуга нашого українського воїна. Саме тому, щоб додати бадьорості духу нашим захисникам - і близьким знайомим, і незнайомим зовсім -  за кілька днів до Дня захисника України наша Чемеровецька громада зорганізувалася на виготовлення смачної домашньої продукції, яку заплановано було доставити за призначенням саме у день свята. Старости кинули клич у селах своїх округів, кілька днів усі випікали і смажили, консервували та заливали смальцем. А поки дорослі пакували, діти клеїли виготовлені вітальні листівки-обереги для воїнів. Таким чином з Чемеровеччини у декілька напрямків у різні військові частини направлено сьогодні  продовольчі вантажі, де окрім святкових гостинців, і продовольство  тривалого  зберігання, а ще речі першої необхідності, медикаменти, свічки та пічки для обігріву. Уже завтра, подолавши сотні кілометрів,  вантажі будуть доставлені до кінцевих точок маршрутів. Нехай вони зроблять особливим цей святковий день для наших військових. А Покрова Пресвятої Богородиці нехай оберігає їх щодня!

Керівництво громади дякує усім і кожному, хто  долучився до акції! Ми активно разом працюємо на Перемогу щодня. Волонтерський дух на Чемеровеччині не згасає ні на мить. Тільки так, спільно - і на передовій, і в тилу- гартується наша Перемога! Ми віримо в Збройні Сили України! Ми – нація непереможних!