Працювала резиденція мерів у Львові

Дата: 21.10.2022 11:57

Фото без описуУчора  в рамках шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» у співпраці з Інститутом міста Львова та Всеукраїнською організацією територіальних громад  за ініціативи «Резиденція мерів» відбулася зустріч з метою обміну кращими практиками на рівні лідерів десяти громад  західних та центральних регіональних спільнот нашої держави. Чемеровецький селищний голова Олександр Собань представляв на цьому зібранні Хмельниччину і мав можливість поділитися досвідом Чемеровецької територіальної громади про її функціонування в режимі воєнного стану, про допомогу Армії та підтримку переселенцям. Особливе враження на учасників резиденції справила організація діяльності медичного територіального об’єднання міста Львова, будівництво національного реабілітаційного центру UNBROKEN, огляд тимчасового містечка «Маріяполіс»  для внутрішньо переміщених українців та Центру пошуку роботи для них, презентація проєкту United for Ukraine ( Об’єднуємося заради України), а впершу чергу - зустріч з міським головою Львова Андрієм Садовим. В ході ділового спілкування мери напрацювали план стійкості для громад, враховуючи і заходи енергетичної безпеки, і підготовки до зими, і розвитку економіки та залучення інвестицій.