Відбулося чергове пленарне засідання селищної ради

Дата: 27.10.2022 16:46

Фото без опису  Депутатами розглянуто 26 питань порядку денного чергової   двадцять восьмої сесії. Серед  актуальних питань – про делегування окремих повноважень Чемеровецькому селищному голові,   затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги», про організацію харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти, про продовження контракту з директорами  окремих закладів дошкільної освіти, про передачу основних засобів та інших матеріальних активів на баланс Чемеровецької селищної ради, про надання згоди КП «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради на укладання договору постачання природного газу. Також розглянуто  земельні питання.