Дата: 27.10.2022 16:53

Фото без описуВиконкомом розглянуто 15 питань за різними напрямками діяльності. Серед  основних питань – про внесення змін до селищного бюджету  Чемеровецької селищної ради на 2022 рік, про надання будівлі Шидловецької початкової школи під гуртожиток сімейного типу для поселення внутрішньо переміщених осіб, блок питань ініційованого службою у справах дітей - про затвердження висновку щодо визначення місця проживання неповнолітньої, про припинення опіки над дитиною, позбавлення батьківського піклування, про призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, про встановлення тарифу на теплову енергію ПП «Екогеологія» для потреб бюджетних установ (організацій) та комунальних підприємств селища, про встановлення тарифу на теплову енергію ТзОВ «Гусятин-тепло1» для КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня», про встановлення тарифу на  відшкодування собівартості опалення 1м2 житлової площі гуртожитку по вулиці Героїв Майдану, про надання дозволу на продовження терміну проживання громадянки  у житловому будинку (будинку спеціаліста), про списання приватного житлового фонду згідно звернення. Надано дозвіл на видачу дублікатів свідоцтв на право власності на домоволодіння.