Зустріч волонтерських організацій

Дата: 28.10.2022 14:37

Фото без описуСьогодні у громаді  усі  - волонтери, бо кожен мешканець Чемеровеччини підтримує, як може, нашу Армію. А є організовані групи, які стають ініціаторами таких добрих справ. Одна із них функціонує у Кормильчі  та активно співпрацює з "Жіночою сотнею" з міста Кам'янець – Подільський. Нещодавно у Кормильчі  відбулася  зустріч  представників волонтерських організацій і з Кам'янця-Подільського, і Кормильча, і сусіднього Оринена.

Під час  дружнього спілкування волонтерки обмінялися досвідом своєї роботи. Була проведена дитяча патріотична ярмарка, завдяки якій вдалося зібрати  2870 гривень, котрі знайдуть свій застосунок у  волонтерській справі.

На завершення заходу староста  Кормильчанського старостинського округу Наталія Єфімова підсумувала спільну роботу волонтерських організацій і подякувала за плідну співпрацю,  ентузіазм, бажання допомогти  та віру в Перемогу !