Творчість без кордонів в умовах війни

Дата: 31.10.2022 16:28

Фото без описуСьогодні у приміщенні Чемеровецької школи мистецтв  пройшов семінар “Мистецька освіта сучасності - творчість без кордонів” за участі викладачів Дитячої школи мистецтв №5 ім. І.О. Дунаєвського м. Харків. Висвітлювалися нагальні проблеми сучасної мистецької освіти в умовах воєнних дій в Україні на прикладі прифронтового міста Харків. Доповіді знайшли відгук у вигляді зустрічних пропозицій щодо подальшої співпраці та обміну досвідом. Незважаючи на величезну відстань, директор та викладачі школи мистецтв з Харкова змогли подолати сотні кілометрів з різних куточків України та Польщі аби об'єднатися з однодумцями мистецької спільноти. Ця зустріч надихає на нові звершення та наближує нас до Перемоги, адже ми єдині!