Шановні земляки!

Дата: 21.11.2022 10:01

Фото без опису21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

Ці події не лише змінили хід української історії, а й продемонстрували готовність нашого народу в будь-який момент стати на захист свободи вибору, свободи слова та думки, рівності, поваги, верховенства права та демократії, навіть ціною власного життя.

Тож сьогодні вшануймо великий громадянський подвиг та високий патріотизм українців, які не зважаючи ні на що відстоювали наші демократичні цінності та національні інтереси.

Віддаємо шану і кожному українському воїну, який нині захищає нашу державу, втілюючи наші мрії та прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

З Днем Гідності та Свободи!

Слава Україні!