"Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо"

Дата: 26.11.2022 07:00

Фото без описуЩорічно у четверту суботу листопада в  Україні та світі вшановують пам»ять жертв Голодоморів. Сьогодні, 26 листопада, ми відзначаємо 90-ту річницю Голодомору 1932-1933 років в Україні.  Цьогоріч вшанування пам»яті жертв сталінського репресивного режиму проходить в час повномасштабної війни росії проти нашої  держави. Знову рашисти застосовують проти українського народу практику геноциду. Адже в цій війні, як і під час Голодоморів, рф прагне знищити українську ідентичність та націю. Та український народ нескорений та непереможний. А важкі випробування тільки об»єднують нас та додають сил боротися. Тож сьогодні ми об»єднуємося під лозунгом"Пам'ятаємо. Єднаємось. Переможемо" та підтримуємо акцію  "Запали свічку", що є проявом вшанування світлої пам»яті усіх загиблих у ті сташні лихоліття та віри у Перемогу української нації на сьогоднішніх етапах боротьби.