Шановні земляки!

Дата: 05.12.2022 09:48

Фото без описуЩороку  5 грудня в Україні та в усьому світі відзначається Міжнародний день  волонтера, але саме цьогоріч цей день особливо важливий, значимий, помітний, відчутний та цінний! Надзвичайно потужний волонтерський рух на Чемеровеччині. Волонтерить сьогодні увесь український народ. Ми маємо велику підтримку друзів та партнерів з-за кордону. Волонтери України — це, так звана, мобільна резервна армія, яка щодня, щогодини, щохвилини підтримує ЗСУ, деокуповані території та кожну людину, яка цього потребує. Волонтери — герої тилу, вони роблять усе можливе, щоб наблизити таку бажану для усіх українців Перемогу.

Хочу висловити слова вдячності усім, хто долучається до цієї благодійної справи.  Дякую кожному мешканцю громади за ваш патріотизм, за ваші зусилля, хвилювання, терпіння, чуйність, відважність,  рішучість, за те, що робите велику справу, не вимагаючи нічого натомість. Кожен на своєму місці, але всі заради одного: щоб одного дня усі ми повернулися до   мирного життя у вільній та незалежній українській державі! Не втрачаймо бадьорості духу! Гордо тримаймо стрій!

Разом до Перемоги!

Слава Україні!