Для стабільного функціонування лікарні

Дата: 14.12.2022 15:59

Фото без описуЗаходи з підготовки до цьогорічних складних умов зимового сезону завбачливо сплановані керівництвом селищної ради  ще з весни поточного року і поступово реалізовувалися.  Повсюдно максимально забезпечено перехід на твердопаливні котли та модернізовано системи опалення з метою найбільш ефективного їх функціонування. А коли постала проблема з відімкненням електропостачання,  у переважній більшості комунальні установи та об’єкти критичної інфраструктури уже й забезпечені  резервними джерелами живлення. Найбільше останнім часом  вболівав селищний голова Олександр Собань   за стабільне функціонуванням Чемеровецької багатопрофільної лікарні, можливістю створити комфортні умови перебування у стаціонарі та надати необхідні медичні послуги мешканцям громади. Наразі питання вирішено:  нещодавно придбано та доставлено з-за кордону мобільну електростанцію, яка  забезпечуватиме усю потребу у електроживленні для нашої лікарні.  Зараз активно проводяться   роботи з її підключення.