Продовжуються роботи з ефективного теплопостачання

Дата: 14.12.2022 16:22

Фото без описуСелищною радою вирішуються питання модернізації систем опалення приміщень у населених пунктах громади, де місцеві мешканці одержують необхідні для них послуги.  Вчора прибули чотири твердопаливних котли, які були замовлені раніше, але через нестабільність на території держави виробничих процесів, більш тривалий час виготовлялися на підприємствах. Три з них будуть встановлені у Свіршківцях, Бережанці та Вишнівчику - у будівлях сільських медичних закладів, де також функціонують старостати. А завдяки влаштуванню четверого, буде вирішено питання переведення системи опалення у Свіршковецькому ліцеї з газового на більш енергоефективне тверде паливо.

До речі, у Бережанку котла уже доставлено сьогодні і розпочато роботи з його монтажу.