Вшанували героїв-чорнобильців

Дата: 14.12.2022 17:01

Фото без опису206 днів світ, затамувавши подих, спостерігав за боротьбою пожежників, військових, лікарів, будівельників, інженерів,  шахтарів, енергетиків, водіїв – усіх, хто намагався приборкати “мирний атом”, що вирвався на волю 26 квітня 1986 року у Чорнобилі. Саме стільки тривало будівництво унікальної споруди, яка не мала аналогів у світі і яка була створена для того, аби під тисячами тонн бетону заховати радіоактивні руїни 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС – об’єкту “Укриття”.Сьогодні День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З цієї нагоди керівництво та працівники селищної ради спільно з ліквідаторами аварії на ЧАЕС вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника в Парку Слави селища Чемерівці. Вічна пам’ять тим, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч та відвів біду від прийдешніх поколінь! Глибока шана та щира подяка усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи!