Українці в гостях у Зарасаї

Дата: 21.12.2022 09:55

Фото без описуЗарасайці  тісно співпрацюють з Чемеровецькою громадою   Кам'янець-Подольського району Хмельницької області України.

Війна зробила цю співпрацю ще більш міцною.

Зарасайська  міськрайонна рада, висловивши солідарність з Україною, яка знищена війною, надала фінансову підтримку Чемеровецькій громаді,  прийнявши рішення "Про надання гуманітарної допомоги" та пожертвувала цій громаді 25 тисяч євро.

На прохання партнерів районний муніципалітет за ці гроші купив два автомобілі Mitsubishi L200 та Toyota Hilux 4WD. Ці машини  передані представникам Чемеровецької громади в перші тижні війни. Обидві ці машини знаходяться у військових частинах.

Не так давно мер самоврядування Ніколаус Гусевас та заступник директора райдержадміністрації Гедимінас Гайдамавичюс,  з благодійною місією  для цієї громади знову побували в Україні.

Наразі делегація  з Чемеровеччини  на чолі з   селищним головою Олександром Собанем перебуває в Зарасаї.

Українська делегація зустрілася з очільниками району та обговорили перспективи подальшої співпраці. В українському порядку денному перебування ще очікуються зустрічі в МВС Литви.

21 грудня о 9 30 хвилин у Великій залі Зарасайського району українська делегація зустрічається з жителями міста Зарасай. На зустріч запрошуються члени районної міськради, громад, керівники установ, підприємств та підприємств».Інформація з Zarasų rajono savivaldybės administracija ( муніципалітету Зарасайського району). Фотографії містять моменти зустрічі з українцями в Зарасайському районі.