Дата: 03.01.2023 14:21

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1.Про внесення змін до селищного бюджету Чемеровецької селищної ради на 2022 рік.

2.Про надання будівлі Шидловецької початкової школи під гуртожиток сімейного типу для поселення внутрішньо переміщених осіб.

3.Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання неповнолітньої Куцої Ірини Русланівни.

4.Про припинення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування Захарковим Кірілом Володимировичем.

5.Про призначення опікуна над дитиною позбавленою батьківського піклування, Захарковим Кірілом Володимировичем.

6.Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Ригун Надії Володимирівні

7.Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Ригуну Миколі Володимировичу

8.Про встановлення тарифу на теплову енергію ПП «Екогеологія» для потреб бюджетних установ (організацій) та комунальних підприємств селища Чемерівці, на опалювальний сезон 2022-2023 років

9.Про встановлення тарифу на теплову енергію ТзОВ «Гусятин-тепло1» для КНП «Чемеровецька багатопрофільна лікарня» Чемеровецької селищної ради на опалювальний сезон 2022 - 2023 років.

10.Про встановлення тарифу на відшкодування собівартості опалення 1м2 житлової площі гуртожитку по вулиці Героїв Майдану, 6 смт Чемерівці за природній газ на опалювальний сезон 2022-2023 років.

11.Про надання дозволу на продовження терміну проживання громадянки Рабійчук О.Є. у житловому будинку (будинку спеціаліста) за адресою: с. Андріївка вул. Бринського, 96.

12.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Бережанка, провул. Зелений, 16

13.Про видачу дубліката свідоцтва на право власності на домоволодіння в с. Жердя, вул. Яблунева, 13

14.Про списання приватного житлового фонду у селі Степанівка вулиця Лесі Українки, 23.