Перші успіхи в обласному етапі всеукраїнських олімпіад

Дата: 24.01.2023 14:14

Фото без опису21- 22 січня  2023 року  стартував ІІІ етап всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів. Чемеровеччину на обласному етапі інтелектуальних змагань представили юні історики та географи.  Рівень інтелекту та якісна  підготовка   до олімпіади принесли команді закладів загальної середньої освіти Чемеровецької селищної ради  шість призових місць з восьми можливих.

Так, ІІ місце в  обласній олімпіаді з історії  виборов учень 9 класу Чемеровецького ліцею №1  Шатковський Максим( вчитель Пушкаренко М.А.), який у ІІ етапі всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів має шість перших місць. Почесні треті місця мають  також юні історики з Свіршковецького ліцею  - Бужак Анастасія, 8 клас, вчителька Мельник В.М.; з Чемеровецького ліцею №1 – Собіщанська Яна , 10 клас, вчитель Кузняк В.О.; з Летавського ліцею – Зубик Михайло, 11 клас, вчителька Зубик С.В.

Гідно захистила громаду на обласному рівні  також команда школярів з географії. Два третіх місця серед здобувачів освіти області  вибороли: учень 8 класу Летавського ліцею  Лейзор  Олександр (вчителька Гарбуз О.І.) та учениця 11 класу Чемеровецького ліцею №2 Драпата Руслана ( вчителька Вовк Н.П.). Четвертий результат також має учень 9 класу Чемеровецького ліцею №1 Сосновський Богдан ( вчителька Юркевич О.В.).

Привітаймо наших юних інтелектуалів та побажаймо їм успіхів у наступних  змаганнях!!!