Успішний фініш

Дата: 27.01.2023 15:17

Фото без опису25 січня відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистість на шляху до духовних цінностей: інноваційна практика, набутий досвід». Підсумки великої  експериментальної роботи закладів освіти семи областей  України за чотири роки проводили Іван  Бех, директор Інституту проблем виховання НАПН України та Світлана   Кириленко, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» МОН України.

Керівники Чемеровецького ліцею №2, як учасники експерименту всеукраїнського рівня, презентували свій досвід роботи. Заступник директора з виховної роботи  Лілія  Лис розкрила тему інноваційних підходів до організації методичної діяльності. Інші напрями системи виховання, згідно нової програми «Нова українська школа у поступі до цінностей»,  успішно презентовано в п’яти науково-методичних  посібниках закладу освіти.

За підсумками роботи конференції Хмельницький ОІППО підготує тематичний «Педагогічний вісник», а Інститут проблем виховання – посібник. А педагоги Чемеровецького ліцею №2 вже отримали нагороди.