Вірний військовій присязі назавжди…

Дата: 15.02.2023 14:59

Фото без опису  Чемеровеччина з болем душевним сприйняла ще одне сумне повідомлення. Під Бахмутом на Донеччині  13 лютого загинув наш земляк з села Демківці  Олег Володимирович Міщинський, 1984 року народження.

Для односельців Олег запам’ятався школярем місцевих закладів освіти, випускником Кутковецького ПТУ, молодим юнаком, що пішов на строкову службу. А з серпня 2022 молодший сержант Олег Міщинський став до лав захисників України від російського окупаційного режиму. Загинув командир бойової машини одного з гірсько-штурмових підрозділів Збройних Сил України під час ведення бойових дій, будучи вірним військовій присязі,  в ім’я мирного майбутнього нашої держави.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Світлий спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться в наших серцях.

Церемонія поховання  Олега Володимировича Міщинський  відбудеться у селі Клинове Городоцької територіальної громади, про дату буде повідомлено додатково.