Оздоровлення та культурний відпочинок

Дата: 15.02.2023 17:20

Фото без описуВ рамках благодійної програми «Дітям війни»  за сприяння Благодійної організації «БФ «СОС «Штаб громадської оборони» з 06 по 20 лютого   22 дітей  10-17 років з вимушено переміщених сімей, що зараз проживають у нашій громаді, направлено до готельного комплексу «Гала Готель» м.Кам’янець-Подільський на  оздоровлення та відпочинок    Мета програми   - без відриву від навчання у школі та під наглядом дитячих психологів та професійних вихователів соціалізуватися  та поліпшити психологічний  стан дітей ВПО шляхом тривалого проживання з однолітками у безпеці. Оздоровлення та культурний відпочинок дітей відбувається  у одному з найкращих готельних комплексів Хмельниччини, в історичному місті Кам’янець-Подільський, проживання в комфортних умовах. Насичена програма відпочинку включає майстер-класи, екскурсії музеями, історичними та архітектурними пам’ятками,  зустрічі з відомими людьми, відвідування кінотеатру, сауни,  заняття в спортивних секціях, гра у боулінг та інші цікаві моменти.