Підтримуємо сім’ї внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади

Дата: 01.03.2023 16:51

Фото без описуСьогодні, як ніколи, важлива підтримка людей не лише словом, а й ділом. Такі гарні справи в перший день весни здійснювали на території громади БФ «Карітас» та «Медейр». Уже не вперше одяг та взуття, підгузки, засоби гігієни отримали 1 березня в Чемерівцях всі бажаючі від греко-католицької громади. А такі речі, як пледи, відра, дезинфікуючі та гігієнічні засоби, побутову хімію видавали представники українсько-швейцарського фонду «Медейр» усім  шестидесяти сім’ям ВПО в селах Свіршківці, Андріївка, Вишнівчик. Днями аналогічна допомога надавалася в селах Кугаївці та Летава. Вдячні даному фонду і за підтримку в питаннях дрібного ремонту приватних садиб, де поселилися люди зі східних регіонів країни, та за облаштування місць компактного поселення в громаді.  Встановлення душових та вбиралень у Шидловецькому гуртожитку сімейного типу, де наразі проживає 27 осіб з Херсону, було здійснено в січні 2023 року. А уже 8 лютого гуртожиток прийняв перших мешканців. Переконані, ще не один успішний проєкт громади та благодійних фондів буде реалізовано.