Творити добро легко

Дата: 04.03.2023 21:04

Фото без описуВід початку повномасштабної війни на допомогу збройним силам України, внутрішньо переміщеним особам, усім, хто потерпає від її жахливих наслідків, зголосилися і мешканці громади, працівники усіх установ, учнівські колективи, і волонтерські та релігійні організації. Десятки автомобілів, військове спорядження, одяг, медичні препарати, продукти харчування постійно передаються на схід держави.  А також, і це вже не вперше, члени волонтерської групи «Перемога» допомагають сім’ям ВПО. Щиро дякуємо Руслану Пенязі та Церкві Християн Віри Євангельської смт. Підволочиськ за надану термобілизну для наших захисників та 600 кг. муки, яка була передана дівчатам ВО «Посмішка. Сильна Зарічанка» для приготування смаколиків військовослужбовцям. Приємно, що благодійники відгукнулися на пропозицію надавати продукти харчування в місця компактного поселення ВПО громади. Разом до Перемоги!