Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди

Дата: 22.03.2023 16:48

Фото без описуЗа підтримки Української фундації громадського здоров'я в рамках проєкту  «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» завідувачка сектору соціальної роботи з сім'ями дітьми та молоддю відділу з питань соціальної політики селищної ради Галина Паламарчук взяла участь у тренінгу-навчанні,  який проходив 21-22 березня в м. Львові. Мета проекту - навчити спеціалістів Мобільних мультидисциплінарних команд   територіальних громад механізмам роботи з особами, постраждалими від ґендерно зумовленого насильства, виявляти, ідентифікувати випадки насильства, надавати соціально-психологічну допомогу особам, постраждалим від ґендерно зумовленого насильства,  в першу чергу дітям,  відпрацювати практичні алгоритми надання таких послуг, алгоритми перенаправлення та практики саморегуляції й відновлення спеціаліста.

Тренінг проводився для фахівців з   Волинської, Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та  Хмельницької областей.