Нетворкінг «Виклики та перспективи інституційного аудиту у закладах загальної середньої освіти Чемеровеччини»

Дата: 23.03.2023 16:11

Фото без описуМетодичний онлайн – нетворкінг з питання  обміну досвідом між керівниками відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради, Полонського ліцею №1  та керівниками  закладів загальної середньої освіти Чемеровецької селищної ради  за участю  керівників ДСЯО в Хмельницькій  області  «Забезпечення якості освітнього процесу ЗЗСО відповідно вимог інституційного аудиту: виклики та перспективи» відбувся 22 березня  2023 року .

Начальник Управління Державної служби якості освіти в Хмельницькій області Валерій  Олійник у вступному слові щодо результатів інституційного аудиту на Хмельниччині  розставив всі акценти щодо особливостей інституційного аудиту, який пройшов  у закладах  загальної середньої освіти області.   Презентація  керівника відділу з позапланового аудиту  ДСЯО в Хмельницькій області Тетяни Дупляк «Що оцінюватимуть під час інституційного аудиту?» відповіла на багато запитань, які назріли у педагогічній громаді при підготовці до  інституційного аудиту. «Чи корегується перспективний план проходження інституційного аудиту у зв’язку із запровадженням  воєнного стану?» - на це запитання педагогів – керівників  відповіла  заступник начальника відділу інституційного аудиту Оксана Отрошко.

Модератор заходу  Ірина Качуріна, начальник відділу освіти, молоді та спорту  Чемеровецької селищної ради, презентувала освітню галузь Чемеровеччини та  запросила до слова  начальника відділу освіти, молоді та спорту  Полонської міської ради  Віталія  Сітарського, директора Полонського ліцею  №1 Ігора Бондара, які поділилися досвідом проходження інституційного аудиту  у ліцеї №1 та відповіли на запитання керівників ЗЗСО Чемеровецької селищної ради  щодо особливостей підготовки до цієї процедури незалежного зовнішнього оцінювання  якості освітнього процесу у закладі.

Досвідом проведення аудиту у закладі загальної середньої освіти  також  поділилися  підготовлені ДСЯО незалежні освітні  експерти :   директорка Чемеровецького ліцею №1 Тіна Собань та  провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради Валентина Колодій.

Діяльність, спрямована на обмін інформацією між людьми, об'єднаними спільними професійними чи особистими інтересами,  онлайн – нетворкінг  пройшов у дружній творчій атмосфері та дав відповіді   майже на всі виклики,  які чекатимуть ЗЗСО при проходженні інституційного аудиту .